Розподільчі компанії не готові до запуску ринку з 1 липня – «Укренергоконсалтинг»

Оператори систем розподілу не готові до запуску нової моделі ринку електроенергії з дати передбаченої законом – 1 липня 2019р у зв’язку з проблемами ведення погодинного комерційного обліку.

Про це під час круглого столу на тему «Чи бути конкурентному енергоринку з 1 липня» повідомила директор Департаменту з політики продажів електроенергії компанії «Укренергоконсалтинг», яка представляє інтереси «Львівобленерго», «Тернопільобленерго» та «Прикарпаттяобленерго» Наталія Костишена.

«Ми одні заявляємо в голос, що розподільчі компанії не готові до відкриття ринку саме 1 липня. Це пов’язано з тим, що фактично за 2 роки був провалений розвиток послуг комерційного обліку», - сказала вона.

За її словами, лише частина споживачів мають системи погодинного обліку електроенергії (АСКОЕ), в основному це юридичні особи.

В той же час споживачі групи «Б», такі як населення, малі непобутові споживачі, бюджетні організації не мають такого обліку і їх погодинне споживання треба вираховувати у відповідності до методик, розроблених НКРЕКП. Ці підходи, ще не відпрацьовані до кінця і вже на сьогодні у тестовому режимі дають значні похибки. «На сьогодні ми не маємо інструментів, все робиться в Excel, так би мовити «на коліні», - додала Костишева.

18:38 / 16 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події