Розподільчі компанії не готові до запуску ринку з 1 липня – «Укренергоконсалтинг»

Оператори систем розподілу не готові до запуску нової моделі ринку електроенергії з дати передбаченої законом – 1 липня 2019р у зв’язку з проблемами ведення погодинного комерційного обліку.

Про це під час круглого столу на тему «Чи бути конкурентному енергоринку з 1 липня» повідомила директор Департаменту з політики продажів електроенергії компанії «Укренергоконсалтинг», яка представляє інтереси «Львівобленерго», «Тернопільобленерго» та «Прикарпаттяобленерго» Наталія Костишена.

«Ми одні заявляємо в голос, що розподільчі компанії не готові до відкриття ринку саме 1 липня. Це пов’язано з тим, що фактично за 2 роки був провалений розвиток послуг комерційного обліку», - сказала вона.

За її словами, лише частина споживачів мають системи погодинного обліку електроенергії (АСКОЕ), в основному це юридичні особи.

В той же час споживачі групи «Б», такі як населення, малі непобутові споживачі, бюджетні організації не мають такого обліку і їх погодинне споживання треба вираховувати у відповідності до методик, розроблених НКРЕКП. Ці підходи, ще не відпрацьовані до кінця і вже на сьогодні у тестовому режимі дають значні похибки. «На сьогодні ми не маємо інструментів, все робиться в Excel, так би мовити «на коліні», - додала Костишева.

18:38 / 16 травня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події