Російські війська використовують Новоазовську ВЕС для ведення радіоелектронної боротьби

Російські окупаційні війська на Донбасі використовують Новоазовську вітроелектростанцію (розташована біля с. Безіменне Новоазовського району Донецької обл) в якості комплексу радіоелектронної боротьби. Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил.

На підтвердження цієї інформації прес-центр опублікував фотографії розміщення відповідної військової радіотехніки та особового складу на ВЕС.

«Ймовірно, комплекс використовується для прослуховування, і радіопеленгації радіостанцій, які працюють в короткохвильовому діапазоні частот від 3 до 30 МГц. Також біля антени (на опублікованому фото – ред.), перебуває особа у військовій формі російського зразка. Імовірно, це представник одного з підрозділів оперативно-бойового забезпечення або військовий «радник» - інструктор Збройних сил РФ », - зазначили в штабі ООС.

15:39 / 19 червня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події