Російські війська використовують Новоазовську ВЕС для ведення радіоелектронної боротьби

Російські окупаційні війська на Донбасі використовують Новоазовську вітроелектростанцію (розташована біля с. Безіменне Новоазовського району Донецької обл) в якості комплексу радіоелектронної боротьби. Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил.

На підтвердження цієї інформації прес-центр опублікував фотографії розміщення відповідної військової радіотехніки та особового складу на ВЕС.

«Ймовірно, комплекс використовується для прослуховування, і радіопеленгації радіостанцій, які працюють в короткохвильовому діапазоні частот від 3 до 30 МГц. Також біля антени (на опублікованому фото – ред.), перебуває особа у військовій формі російського зразка. Імовірно, це представник одного з підрозділів оперативно-бойового забезпечення або військовий «радник» - інструктор Збройних сил РФ », - зазначили в штабі ООС.

15:39 / 19 червня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події