Російські війська використовують Новоазовську ВЕС для ведення радіоелектронної боротьби

Російські окупаційні війська на Донбасі використовують Новоазовську вітроелектростанцію (розташована біля с. Безіменне Новоазовського району Донецької обл) в якості комплексу радіоелектронної боротьби. Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил.

На підтвердження цієї інформації прес-центр опублікував фотографії розміщення відповідної військової радіотехніки та особового складу на ВЕС.

«Ймовірно, комплекс використовується для прослуховування, і радіопеленгації радіостанцій, які працюють в короткохвильовому діапазоні частот від 3 до 30 МГц. Також біля антени (на опублікованому фото – ред.), перебуває особа у військовій формі російського зразка. Імовірно, це представник одного з підрозділів оперативно-бойового забезпечення або військовий «радник» - інструктор Збройних сил РФ », - зазначили в штабі ООС.

15:39 / 19 червня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події