Російські війська використовують Новоазовську ВЕС для ведення радіоелектронної боротьби

Російські окупаційні війська на Донбасі використовують Новоазовську вітроелектростанцію (розташована біля с. Безіменне Новоазовського району Донецької обл) в якості комплексу радіоелектронної боротьби. Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил.

На підтвердження цієї інформації прес-центр опублікував фотографії розміщення відповідної військової радіотехніки та особового складу на ВЕС.

«Ймовірно, комплекс використовується для прослуховування, і радіопеленгації радіостанцій, які працюють в короткохвильовому діапазоні частот від 3 до 30 МГц. Також біля антени (на опублікованому фото – ред.), перебуває особа у військовій формі російського зразка. Імовірно, це представник одного з підрозділів оперативно-бойового забезпечення або військовий «радник» - інструктор Збройних сил РФ », - зазначили в штабі ООС.

15:39 / 19 червня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події