«Росія за допомогою «Північного потоку – 2» викручує Україні руки» - президент

Росія за допомогою «Північного потоку – 2» (проект магістрального газопроводу з Росії в Німеччину ) викручує Україні руки, так як проект газогону передбачає будівництво його гілок в обхід України, що ставить під загрозу статус країни, як транзитної держави. Про це заявив президент Зеленський під час прес-марафону, 10 жовтня.

«Ми вдячні європейцям, і вони дійсно нас підтримують, але мені потрібен стратегічний партнер. І поки що проти "Північного потоку-2", це було в той час до речі (коли відбулася розмова з Трампом – Ред.), введені санкції саме Америкою. І я їм вдячний. Для нас це енергетична безпека. Бо через "Північний потік" нам викрутять руки".

Росія нам викрутить руки", - зазначив глава держави, відповідаючи на запитання журналістів. Журналісти поцікавилися у Володимира Зеленського чому в стенограмі розмови із президентом США Дональдом Трампом вказано, що він заявляв про більшу підтримку з боку Сполучених Штатів, а не з ЄС. У відповідь Зеленський наголосив, що проєкт санкцій проти "Північного потоку-2" ухвалили лише США.

Як повідомлялося раніше, у грудні 2018р, в Фінляндії розпочалось будівництво «Північного потоку 2». Станом на 19 червня 2019р підрядники Газпрому проклали вже 1450 кілометрів труб (59% газогону).

Як зазначив голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв, через затягування процедури з видачею дозволу на будівництво «Північного потоку-2» у водах Данії проект не здадуть в експлуатацію вчасно і його не запустять з 1 січня 2020р.

Довідка ExPro, «Північний потік-2» (англ. «Nord Stream 2») — проект магістрального газопроводу з Росії в Німеччину через Балтійське море довжиною понад 1200 км. «Північний потік-2» є розширенням «Північного потоку». Проектна потужність другої гілки "Північного потоку-2" становитиме 55 млрд кубометрів газу щорічно, довжина — понад 1,2 тис. км. Вартість проекту оцінюється у €9,5 млрд.

18:18 / 10 жовтня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події