Росія очікує завершення будівництва «Північного потоку – 2» у першому кварталі 2021р

Росія сподівається на завершення будівництва та початок роботи газопроводу «Північний потік – 2» у першому кварталі 2021р. Про це на прес-конференції за результатами перемовин з канцлером Німеччини Ангелою Меркель повідомив президент РФ Володимир Путін.

«Так, ми, безумовно зможемо добудувати його («Північний потік – 2» - ред.) без залучення іноземних партнерів, проте питання в термінах… Безумовно, закінчення будівництва вимушено затримається на декілька місяців. Сподіваюся, що у першому кварталі 2021р робота буде завершена і газопровід запрацює», - зазначив Путін.

Також, президент РФ відзначив, що Росія високо цінує відповідальну позицію влади Німеччини щодо підтримки будівництва та запуску газопроводу, не дивлячись на санкції США.

Меркель, у свою чергу, заявила, що Німеччина не підтримує санкції США, направлені на учасників газопроводу «Північний потік – 2».

Як повідомляв ExPro, США запровадили санкції щодо учасників будівництва газогону «Північний потік-2».

15:15 / 13 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події