РНБО розглядає можливість введення тимчасових адміністрацій в приватні обленерго у разі загрози нацбезпеці

Рада національної безпеки та оборони розглядає питання введення тимчасових адміністрацій в приватні компанії – оператори систем розподілу електроенергії у разі виникнення загроз нацбезпеки як наслідок роботи цих компаній, також РНБО вбачає ознаки монополізації в сфері розподілу е/е. Про це 30 липня повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

«У разі загрози національній безпеці та оборони, згідно цього рішення, ми на сьогодні розглядаємо питання введення тимчасових адміністрацій (в обленерго – ред.). Ще раз наголошую у разі необхідності, у разі, якщо буде необхідно виникати загроза національній безпеці», - сказав він.

Також Данілов заявив, що РНБО спостерігає дуже небезпечні тенденції та ознаки монополізації ринку в сфері розподілу електроенергії.

«Рада нацбезпеки і оборони спостерігає дуже небезпечні тенденції в цій галузі ознаки певної монополізації на цьому ринку. У нас сьогодні 8 прізвищ, які існують і вони не є ні для когось таємницею, це пан Ахметов, Новінський, брати Суркіси, Боголюбов, Коломойський, Льовочкін, Бойко і громадянин РФ Воєводін володіють розподільчою мережею», - додав він.

За словами Данілова, Президент Володимир Зеленський поставив завдання не допустити зростання тарифу на електроенергію (1,68 грн/кВт-год) для вразливих верст населення.

«Президент ставить завдання: ні в якому разі не має підвищитися для уразливих верст населення вартість електричної енергії. Ми це обов’язково маємо зробити», - сказав він.

21:16 / 30 липня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події