РГК запровадила автоматичну реєстрацію в онлайн сервісі 104.ua

Регіональна газова компанія (РГК) запровадила автоматичну експрес-реєстрацію у єдиному онлайн сервісі 104.ua для споживачів газу, які користуються смартфонами.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Це дає можливість мільйонам українців, які щомісячно телефонують до Контакт центру, автоматично отримати доступ до онлайн сервісу 104.ua.

Розуміючи обмеження, з якими зіштовхнулися споживачі природного газу по всій Україні, РГК запровадила ідентифікацію клієнтів за номером мобільного телефону. Це спростило процес реєстрації на сайті 104.ua для клієнтів Контакт центру.

Тепер усі охочі споживачі, які зателефонують зі смартфону до РГК Контакт центр, матимуть можливість автоматично створити Особистий кабінет на сайті 104.ua, про що споживач отримає відповідне СМС-повідомлення.

Щоб скористатися кабінетом, йому достатньо буде перейти за посиланням та ввести логін і пароль, які надійдуть разом з смс-повідомленням.

«Карантин обмежує пересування наших співгромадян, що збільшує потребу в безконтактних сервісах. Тому ми екстрено, всього за кілька днів розробили експрес-реєстрацію максимально спростивши доступ споживачів газу до онлайн сервісів газових компаній в цей непростий час», - говорить директор РГК Контакт-центр Андрій Коноз.

Спрощена процедура реєстрації дозволить розвантажити Контакт центр в пікові періоди. Адже доступ до сервісів 104.ua допоможе клієнтам здійснювати всі необхідні операції онлайн. Наприклад, гарантовано передавати показання лічильників, безпечно сплачувати за газ та його доставку, першими завантажувати квитанції на оплату послуг, отримувати дані про споживання газу в енергетичних одиницях і багато іншого.

Зараз єдиним сервісом для споживачів природного газу 104.ua по всій Україні користується близько 2,7 млн домогосподарств.

15:15 / 24 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події