РГК планує розвивати технологію газових генераторів для генерації електроенергії в пікові години

Група компаній «Регіональна газова компанія» планує розвивати технологію застосування газопоршневих генеруючих установок із широким діапазоном потужностей, які зможуть, спалюючи природний газ, виробляти електроенергію для споживачів у пікові (коли її вартість найвища) та непікові години. Такі газогенератори також будуть доцільні як основне джерело електрики.

Про це під час зустрічі в Energy Club 4 березня повідомив директор зі стратегії розвитку «Регіональної газової компанії» Станіслав Казда.

«Ми плануємо проект, який дозволить диверсифікувати енергозабезпечення наших клієнтів. В цьому плані, ми починаємо розробляти проекти, метою яких є спробувати в реальних умовах нові технології, що стосуються газових генераторів. В спрощеному варіанті, це газовий котел, який здатний виробляти електроенергію за рахунок спалювання газу», - сказав він.

В коментарі для агентства ExPro топ-менеджер «Регіональної газової компанії» пояснив, що ця технологія має широке застосування в країнах ЄС для забезпечення потреб електроенергії не лише для домогосподарств, багатоквартирних будинків та інших невеликих споживачів, але і для промислових споживачів. Вони можуть встановити в себе такі газопоршневі агрегати, які будуть автомативно (регульовано) вмикатися і виробляти електроенергію або в пікові години, або використовуватись як основне джерело електрики – і це буде економічно доцільно.

За його словами, технології таких газопоршневих агрегатів достатньо розвинені в різних країнах світу. Їх впровадження в Україні залежить від подальшої лібералізації ринку електроенергії, та гнучкості тарифної політики постачальників.

16:15 / 4 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події