РГК і італійська TARTARINI домовилися про поставки обладнання для RGC PRODUCTION

Регіональна Газова Компанія (РГК) уклала прямий контракт на поставку газорегуляторного обладнання з провідним світовим виробником TARTARINI (Італія).

Про це йдеться в повідомленні РГК.

Використання італійських комплектуючих на заводі RGC PRODUCTION у Львові гарантує дотримання міжнародного стандарту якості ISO 9001: 2015р, високі експлуатаційні характеристики і надійність його продукції - газорегуляторних пунктів. Контракт між РГК і TARTARINI, провідним світовим виробником газорегуляторного обладнання, був підписаний 6 грудня 2019р в Болоньї.

Угода передбачає прямі закупівлі італійських комплектуючих для виробництва на заводі RGC PRODUCTION у Львові. Завод випускає сучасні шафові газорегуляторні пункти, і першочергово націлений на забезпечення потреб українського ринку, де через знос необхідна заміна 20 тис регуляторних пунктів. Завершується також підготовка до виходу на міжнародні ринки.

«У зв'язку з виходом нашого заводу на проектну потужність необхідно розширення лінійки постачальників. Прямий контракт з TARTARINI забезпечує наше інноваційне виробництво регуляторами і клапанами преміальної якості. Така синергія забезпечує високі експлуатаційні характеристики і надійність нашої продукції у відповідності з європейськими стандартами», - сказав операційний директор РГК Олексій Тютюнник.

Завод RGC PRODUCTION з випуску сучасних ШГРП відкритий у Львові навесні 2019р.

Його продукція необхідна для регулювання і підтримки стабільного тиску природного газу в розподільних мережах. Компанія TARTARINI входить в міжнародну корпорацію EMERSON Process Management. Головний офіс і основне виробництво розміщені в Болоньї, Італія. Серед партнерів TARTARINI такі компанії як RWE, E.On, Snam.

 

 

15:15 / 9 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події