«Регіон» відремонтує 48 свердловин УГВ за 60 млн грн

ТОВ «Регіон» здобула перемогу у тендері на виконання робіт з ремонту нафтових і газових свердловин на родовищах АТ «Укргазвидобування» за допомогою колтюбінгового та азотно-компресорного обладнання вартістю близько 59,99 млн грн (з ПДВ). Про це повідомляється в системі публічних закупівель Prozorro.

Тендер був оголошений 9 липня 2020р, в якому передбачені зазначені роботи у 48 свердловинах на родовищах ГПУ «Шебелинкагазвидобування» за наявності наступної матеріально-технічної бази та обладнання:

• Установка ГТ, обладнана гнучкою трубою, ПВО, герметизатором і системою реєстрації даних;

• Насосний агрегат;

• Азотний агрегат;

• Азотні кріогенні ємності;

• Зворотня промивальна ємність;

• Стандартні компоновки низу ГТ;

• Ловильне аварійне обладнання для наявної ГТ та використовуваних компоновок низу ГТ.

• Допоміжне обладнання: черговий транспорт вакуумна установка, допоміжний насосний агрегат, бульдозер, ППДУ.

В аукціоні закупівлі, який відбувся 14 вересня брали учать також ТОВ «Сервіс Ойл», ТОВ «Такром Україна», ТОВ «НТП «Бурова техніка», та власне переможець торгів з найвигіднішою пропозицією – ТОВ «Регіон».

Учасник аукціону Остаточна пропозиція, грн

ТОВ «Регіон»

59 999 000*
ТОВ «Сервіс Ойл» 59 999 998

ТОВ «Такром Україна»

59 999 999
ТОВ «НТП «Бурова Техніка» 70 556 800
* - переможець

Нагадаємо, попередній тендер УГВ, в якому здобула перемогу компанія «Регіон» відбувся у квітні 2020р з надання послуг з освоєння свердловин ГПУ «Щебелинкагазвидобування» та «Полтавагазвидобування» вартістю 79,92 млн грн. Окрім компанії «Регіон» в інших лотах зазначеної закупівлі перемогли ТОВ «НТП «Бурова техніка», ТОВ «Полтавська бурова компанія», ТОВ «Такром Україна».

Довідка ExPro:

Компанія «Регіон» сервісна компанія (керівник: Петро Катеринчук; засновники: Петро та Олександр Катеринчуки) - спеціалізується на наданні широкого спектру сервісних послуг для підприємств нафтогазового комплексу в області вивчення, розвідки і розробки родовищ нафти і газу відповідно до загальносвітових стандартів; що має в розпорядженні устаткування і фахівців, забезпечує повний комплекс послуг, пов'язаних з будівництвом нових ремонтом і відновленням малодебітних і законсервованих свердловин на основі використання прогресивних світових технологій.

Сервісна компанія «Регіон» є переможцем 3 тендерів державних закупівель Prozorro загальною вартістю 261,2 млн грн.

11:58 / 21 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події