«Регіон» провів обробку продуктивних пластів на свердловинах «ДТЕК»

Нещодавно (1-28 лютого) компанією «Регіон» було проведено низку робіт з хімічної обробки свердловин для групи компанії «ДТЕК» з застосуванням пульсуючої насадки FOT (Fluid Oscillation Tool).

Віднедавна інструмент Fluid Oscillation Tool вдало використовується світовими лідерами сервісних послуг в нафтогазовій галузі. Принцип його роботи базується на технології флюїдного осцилятора, що викликає пульсуючі коливання рідини. Пульсуючі коливання рідини в свою чергу створюють пульсуючу хвильову дію на привибійну зону пласта з понадзвуковою частотою. Хвилі розповсюджуються сферично, що забезпечує охоплення інтервалу обробки на 360°. Це зменшує скін-фактор формування рівномірно по всій зоні дренування, що, в свою чергу, приводить до підвищення проникності продуктивного пласта та суттєво збільшує дебіт свердловин.

Інструмент FOT розташовується точно навпроти продуктивних інтервалів перфорації за допомогою гнучких труб (ГНКТ). Такі властивості FOT дозволяють значно збільшити ефективність обробки пласта, скоротити терміни виходу свердловини на режим експлуатації, значно збільшити дебітні показники свердловин, що в свою чергу, приводить до суттєвого економічного ефекту для замовників послуги.

Довідка Expro:

Компанія «Регіон» сервісна компанія,  що спеціалізується на наданні широкого спектру сервісних послуг для підприємств нафтогазового комплексу в області вивчення, розвідки і розробки родовищ нафти і газу відповідно до загальносвітових стандартів; що має в розпорядженні устаткування і фахівців, забезпечує повний комплекс послуг, пов'язаних з будівництвом нових ремонтом і відновленням малодебетних і законсервованих свердловин на основі використання прогресивних світових технологій.

16:24 / 11 березня, 2019