Regal Petroleum пробурить 4 свердловини на Мехедівсько-Голотовщинському родовищі

Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед», яке входить до групи Smart Energy, планує буріння, облаштування, підключення свердловин №107,114, 115, 116 та будівництво факельного амбару тимчасової замірно-сепараційної установки (ТЗСУ) на Мехедівсько-Голотовщинському нафтогазоконденсатному родовищі (НГКР). Про це повідомляється в реєстрі ОВД 14 січня 2020р.

За повідомленням, планована діяльність передбачається за допомогою бурового верстату із дизельним приводом, потужністю до 7000 кВт, комбінованим способом буріння (роторний + гідравлічний вибійний двигун). Кріплення свердловин планується високогерметичними обсадними трубами преміум класу. Проектні глибини 4 свердловини в межах 5200 - 5300м.

Підключення зазначених свердловин включає типову обв'язку усть та прокладання газопроводів-шлейфів до місця підключення в існуючі комунікації. А саме до ТЗСУ та інгібіторного господарства свердловини №102 Мехедівсько - Голотовщинського НГКР на орієнтовну відстань до 10600м. Зокрема до свердловини №107 газопроводів-шлейфів становитиме 10 595 м, до свердловини №114 – 8370 м, до свердловини №115 – 4850 м, та до свердловини №116 – 5170 м. Залежно від довжини газопроводів роботи з підключення свердловин розраховані на термін від одного до п’яти місяців. У будівельних роботах планують задіяти від 10 до 15 одиниць техніки.

Планованою діяльністю передбачений комплекс заходів та засобів для надійної ізоляції заколонного простору за експлуатаційною колоною з використанням тампонажних матеріалів, які мають наступні властивості: мінімальне водовідділення та водовіддачу, розширювальні й газоблокуючі властивості. Влаштування факельного амбару ТЗСУ Мехедівсько-Голотовщинського НГКР передбачене для спалювання не лише факельних викидів, а і продувок шлейфів свердловин із вузла входу.

Зхідно з проектом планової діяльності, в компанії планують обладнати горизонтальний факельний амбар системою дистанційного автоматичного розпалу Swаgеlock (США).

За повідомленням компанії, очікувані об’єми видобутку природного газу становлять до 80 тис куб м за добу із кожної свердловини.

Довідка ExPro:

Regal Petroleum plc є публічною британською компанією, акції якої котируються на Лондонській біржі AIM. В Україні здійснює свою діяльність через Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» в Полтавській області та ТОВ «Пром-Енерго Продукт» в Харківській області. Всі компанії входять до складу групи Smart Energy.

Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» володіє спеціальними дозволами на видобуток вуглеводнів на Свиридівському та Мехедівсько-Голотовщинському родовищах терміном до 2024р.

09:30 / 15 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події