Разумков зняв питання про призначення Буславець міністром енергетики

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков під час позачергового засідання 30 березня зняв з порядку денного питання про призначення на посаду міністра енергетики та захисту довкілля Ольгу Буславець, яка раніше працювала на посадах директора Департаменту енергетичних ринків та Департаменту електроенергетики Міненерговугілля.

Таке рішення було прийняте після отримання листа від Президента Володимира Зеленського, який попросив зняти це питання.

«Надійшов лист президента України на додаток до листа від 29.03.2020… «Прошу виключити з порядку денного позачергового засідання Верховної Ради питання «Про призначення Буславець міністром енергетики та захисту довкілля», тому це питання знімається з порядку денного», - сказав Разумков.

Як повідомляло агентство ExPro, 29 березня прем’єр міністр Денис Шмигаль за пропозицією політичної партії «Слуга Народу» яка є коаліцією у парламенті, виніс на розгляд Верховної Ради проект постанови №3280 про призначення Буславець Ольги міністром енергетики та захисту довкілля.

 

14:32 / 30 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події