Рада прийняла закон про обіг «зелених» облігацій

Верховна Рада прийняла закон «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки», який зокрема регламентує обіг в Україні «зелених» облігацій, емісія яких дозволить фінансувати проекти в сфері відновлюваної енергетики. За відповідний закон 19 червня проголосувало 263 народних депутати.

Згідно закону, «зелені» облігації випускаються виключно з метою фінансування екологічних проектів, до останніх належать проекти в сфері відновлюваної енергетики, енергоефективності, переробки відходів, збереження рослинного і тваринного світу та інші.

Реалізувати такі проекти можуть територіальна громада, держава або приватна компанія, емітентами «зелених» облігацій можуть бути Кабінет міністрів, банки, міжнародні фінансові організації інші фінансові установи.

«Зелені» облігації можуть випускатися для фінансування декількох екологічних проектів одночасно, кошти отримані від емісії цінних паперів мають використовуватися виключно на реалізацію такого проекту.

Організація, яка реалізує екологічний проект, не має права достроково припинити проект або вчинити дії, які призведуть до втрати прав на цей проект.

Річна інформація про емітента «зелених» облігацій повинна містити дані про поточний стан проекту, кількість залучених в результаті емісії коштів, кількість фактично використаних коштів.

16:29 / 19 червня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події