Рада ОРЕ розгляне питання можливого переносу запуску нового ринку електроенергії на початку червня

Рада Оптового ринку електроенергії (ОРЕ) розгляне на своєму засіданні в кінці травня - на початку червня питання можливого переносу запуску нового ринку електричної енергії з 1 липня 2019р.

Про це кореспонденту ExPro повідомив член Ради ОРЕ Олег Козачук.

«Я думаю, що в кінці травня – початку червня це питання (перенос записку нового ринку – ред.) буде підняте, і відповідно по результатам тестування буде прийняте кінцеве рішення», - заявив він.

Крім цього, Козачук нагадав, що Рада ОРЕ вже зверталася до паливно-енергетичного комітету Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо наявних проблем під час впровадження нового ринку електроенергії.

«Якщо будуть виявлені критичні недоліки, які заважають запуску ринку, то буде ще одне звернення до комітету (Верховної Ради – ред.)», - уточнив він.

Також, Козачук зазначив, що дане питання буде обов’язково підняте.

Як повідомляв ExPro, 23 квітня Рада ОРЕ на своєму засіданні розглядала питання можливого переносу запуску ринку електроенергії з 1 липня 2019р.

Зокрема, присутній на засіданні експерт новообраного Президента Володимира Зеленського з питань енергетики Андрій Герус заявив, що запуск нового ринку потрібно перенести на один рік з 1 липня 2019р на 1 липня 2020р через невирішені проблеми.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних услуг (НКРЕКП) затвердила на своєму засіданні 26 квітня «Методичні рекомендації щодо здійснення тестових операцій на ринку електричної енергії»

Дані методичні рекомендації регулятор розробив з метою забезпечення здійснення тестових операцій на ринку електроенергії (на платформах НЕК «Укренерго» та ДП «Енергоринок») усіма ліцензіатами НКРЕКП у сфері електроенергетики на період з 01 травня 2019р до 01 липня 2019р.


Підписуйтесь на нашу Facebook сторінку: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


 

15:25 / 7 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події