Профільний підкомітет запропонував коефіцієнт 10,595 кВт*год/куб м для перерахунку газу в ПСГ

Профільний підкомітет з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Верховної Ради на засіданні 30 листопада під час обговорення законопроекту №2553 прийшов до висновку, що коефіцієнт для перерахунку обсягів газу, які зберігаються в українських газосховищах, а також обсягів послуг із зберігання (закачування, відбору) газу має становити 10,595 кВт*год/куб м. Про це повідомив директор АТ «Укртрансгаз» Сергій Перелома на своїй Facebook сторінці.

«Це рішення – результат обговорення та знайденого компромісу між Оператором газосховищ та замовниками послуг зберігання газу. Воно не ідеальне, як і наше життя. Однак максимально враховує інтереси всіх сторін», - зазначив Перелома.

Законопроект № 2553 має пройти друге читання та бути прийнятим Верховною Радою. Після цього, з 1 травня 2021р, о 7 ранку (початок газової доби), «Укртрансгаз» остаточно перейде на методологію обліку газу, яку використовують в ЄС.

Сподіваємося, що законопроект у даній редакції законопроект відповідає очікуванням учасників ринку, зокрема й іноземних контрагентів.

15:24 / 30 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події