«Проект-Буд» завершило реконструкцію УПГ-Рудниківське

ПП «Проект-Буд» що входить до групи компаній «Західнадрасервіс» (ЗНС) завершило реконструкцію з збільшення потужностей установки підготовки газу Рудниківського газового родовища, що на Львівщині. Про це спеціально для ExPro, повідомив директор підприємства Степан Козицький.

До зазначеної УПГ, наразі, надходить газ з трьох свердловин Рудниківського родовища, сукупним добовим дебітом 105 тис куб м газу. А також, на черзі підключення ще однієї свердловини, яка уже пробурена, та чекає на прокладання газопроводу шлейфу протяжністю близько 3000м. Відзначимо, що максимальна кількість газу яку можна переробляти на  УПГ - 250 тис куб м газу за добу.

Три свердловини (№3,4,5) Рудниківського родовища, з яких зараз надходить газ на підготовку до УПГ, розташовані на відстані 3000м. Гирла цих свердловин знаходяться на одному майданчику, оскільки вони бурилися кущовим способом . Тобто однією буровою установкою, було споруджено одну вертикальну та дві похило-скеровані свердловини, з відходами від вертикалі до 650м. Глибина цих свердловин по вертикалі близько 1150м а по стволу - 1350м, термін буріння кожної з них - до 20 діб. Облаштування, підключення та встановлення на кожній свердловині системи дистанційного моніторингу, що живиться від сонячних батарей, виконувала компанія «Нордік-Буд» (що входить до групи компаній ЗНС).

Серед переваг кущового буріння, скорочення витрат ресурсів та часу на облаштування майданчиків під бурові установки, під’їзних шляхів та інших комунікацій, зменшення затрат часу на вежобудування, та на природоохоронні заходи. Тож наступні 3 свердловини (№6,7,8) на Рудниківському родовищі також бурять цим способом, першу - уже успішно пробурили.

Не дивлячись на те, що поки що на УПГ Рудниківське споруджено 6 гребінок, в планах пробурити ще 10 свердловин на цьому родовищі та довстановини гребінки під кожну продуктивну свердловину. Відповідно газ, що видобуватиметься на них буде перероблятися на зазначеному об’єкті. А саме, проходити трьох ступеневу очистку в спеціальних блоках сепараторах від води, конденсату, та не бажаних хімічних домішків.

Також на об’єкті встановлена система автоматичної осушки газу – це четвертий етап очищення. До речі, вона повністю виготовлена, тобто спроектована та змонтована фахівцями, згадуваної раніше, компанії з орбіти ЗНС - «Нордік-Буд».

Зазначений інфраструктурний об’єкт розташований в 300м від заходу в магістральний газопровід, яким оперує АТ «Укртрансгаз». Тож газ, приведений до необхідниих норм на УКПГ-Рудниківське, без перешкод потрапляє в газогін для потреб населення.

Довідка ExPro

ПП «Проект-Буд» (керівник: Степан Козицький, кінцевий бенефіціарний власник: Зиновій Козицький) – компанія, що входить до активів групи «Західнадрасервіс» та надає технічні послуги у сфері видобутку нафти та природнього газу, та займається розвідкою, бурінням та видобутком нафти на теренах Західної України. Спецдозвіл на користування надрами (№4690) в межах Рудниківської площі, команія придбала на аукціоні Держгеонадр у 2015р для проведення геологічного вивчення дослідно-промислової розробки та видобування вуглеводнів строком дії до 2035р.

ТОВ «Нордік-Буд» (керівник: Любомир Башинський, кінцевий бенефіціарний власник: Зиновій Козицький) – Львівська компанія, що входить до активів групи «Західнадрасервіс» створена у 2005 р для реалізації проектних та будівельно- монтажних робіт в нафтогазодобувній, нафтохімічній промисловості, енергетиці та інших галузях виробництва.

11:39 / 13 січня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події