Прийом заявок на конкурс постачальника останньої надії на ринку газу продовжено на добу

Термін прийому заявок від кандидатів на постачальника останньої надії на ринку газу продовжено на одну добу – заявки прийматимуться до 08.07.2020р, 17:00 (включно). Відповідне повідомлення було опубліковано на сайті Міністерства енергетики України.

«8 липня о 17:00 у Міненерго пройде наступний етап конкурсу, в якому будуть розкриті й оцінені конкурсні пропозиції та обрано переможця відповідно до вимог», - йдеться у повідомленні.

Засідання конкурсної комісії було перенесено з 7 на 8 липня у зв’язку з публікацією в газеті Кабінету Міністрів України «Урядовий кур’єр» 1 липня 2020р Постанови Кабінету Міністрів України від 25 червня 2020р № 529 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015р № 809».

Як повідомляло ExPro, участь у конкурсі мають право брати усі суб'єкти господарювання, які на підставі ліцензії провадять діяльність з постачання природного газу споживачам.

Постачальник останньої надії повинен мати ліцензію на з постачання природного газу. Крім того компанія має мати достатню кількість газу або активів для придбання газу в обсязі не меншому за найбільше значення місячного обсягу газу всіма споживачами України протягом опалювального сезону 2019-2020рр – 3 514 млн куб м.

Кандидат на ПОН повинен мати персонал та інші засоби, укладені договори на транспортування газу. Також майбутній ПОН не повинен контролюватися резидентом держави-агресора.

Кандидати подають конкурсні пропозиції до міністерства, у яких зазначають контактну інформацію, відомості про компанію (назва, засновники і тд), а також документи та інформацію, що підтверджують відповідність кандидатів забезпечити необхідним обсягом газу учасників ринку.

 

12:01 / 7 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події