Придніпровська ТЕС працює відповідно до діючих екологічних вимог – заява ДТЕК

Блоки Придніпровської ТЕС працюють у визначених законом рамках та виконують умови дозволів на викиди забруднюючих речовин (димових газів) у повітряне середовище і не перевищують їх. Таку заяву 29 травня на своїй сторінці у Facebook зробила прес-служба компанії «ДТЕК «Придніпровська ТЕС».

«ДТЕК «Придніпровська ТЕС працює з дотриманням всіх норм природоохоронного законодавства, а також в рамках діючих дозвільних документів», - говориться в повідомленні.

Також в компанії повідомили, що 29 травня Придніпровська ТЕС працює двома енергоблоками - №9 та №10, а 28 травня працювала усіма чотирма, що буває вкрай рідко.

«На всіх енергоблоках є система очищення. На енергоблоці № 9 і 10, якими ми переважно працюємо, побудовані два сучасних електрофільтри. Вони дозволяють знизити викиди пилу до 50 мг/куб м. Тільки в електрофільтр на енергоблоці ми інвестували понад 150 млн грн. На енергоблоках № 7 і 8 - працюють мокрі скруббера (апарат, що використовується для очищення газоподібних середовищ від домішок у різних хіміко-технологічних процесах - ред.). І працювати цими енергоблоками з поточної системою очищення ми можемо до кінця 2020р. Це регламентується як діючими дозволами на викиди, так і висновками оцінки впливу на навколишнє середовище», - пояснили в ДТЕК.

Як повідомляло агентство ExPro, 28 травня екс-депутат Вікторія Войціцька в студії каналу 1+1 заявила, що на блоках №7 і 8 Придніпровської ТЕС немає фільтрів. За її словами, жителі навколишніх населених пунктів страждають від викидів станції. Войціцька заявила, що ТЕС забруднює повітря та воду.

17:18 / 29 травня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події