Президент доручив прем’єр-міністру розібратись з цінами на електроенергію в «острові» БуТЕС

Президент Володимир Зеленський доручив прем'єр-міністру Денису Шмигалю «сформувати конкурентний ринок електричної енергії» в торговій зоні «Острова Бурштинської ТЕС», залучивши до цього Антимонопольний комітет.

Про це йдеться у листі Зеленського, який є у розпорядженні видання «Економічна правда».

Зокрема, Президент просить «опрацювати питання щодо формування конкурентного ринку електричної енергії в торговій зоні «Острів Бурштинської ТЕС», залучивши до вказаної проблеми Антимонопольний комітет».

Довідка ExPro, Шмигаль в період 2018-2019 роках працював на посаді директора Бурштинської ТЕС, яка належить енергохолдингу ДТЕК. В торговій зоні «острова БуТЕС», яка з’єднана з європейської мережею системних операторів передачі електроенергії (ENTSO-E), найбільший виробник електроенергії - Бурштинська ТЕС. Крім даної ТЕС, в даній енергетичній зоні знаходиться значно менші об’єкти генерації, а саме Калуцька ТЕЦ і Теребле-Ріцька гідроелектростанція. Також в енергозону острова БуТЕС надходить імпорт електроенергії з країн ЄС.

11:11 / 20 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події