Прем’єр-міністр відвідав свердловину №217 Опішнянського родовища

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук та голова Держгеонадр Роман Опімах, відвідали одну з свердловин «Укргазвидобування» (УГВ), щоб поспілкуватися з працівниками родовища та зрозуміти, що заважає галузі розвиватися, про це повідомляється на урядовому порталі та пресслужбою УГВ у мережі Facebook.

«Полтавська область - один із головних нафтогазовидобувних регіонів України. Понад 40% українського газу та кожна п’ята тонна нафти та конденсату надходить з Полтавщини. Але цього мало. Україна повинна ефективніше розпоряджатися надрами. Без «смотрящіх» і груп впливу», - заявив Олексій Гончарук, якого цитує пресслужба.

Разом з працівниками УГВ на чолі з Андрієм Фаворовим представники Уряду обговорили технології і проекти, які необхідно впроваджувати для нарощення видобутку.

«Розраховувати на значне збільшення обсягів газу на «виснажених» родовищах, таких як Опішнянське, вже неможливо. Та ми робимо все можливе для підтримки їх роботи. Для цього ми продовжуємо дорозвідку покладів та плануємо буріння нових свердловин. Наші нові вектори – надглибоке буріння, розробка покладів газу щільних порід і морського шельфу. Саме ці напрями, після їх підтвердження, впродовж 2-3 років допоможуть нам визначити потенціал збільшення обсягів власного газу», – зазначив Фаворов.

Як зазначено в повідомленні, оціночно-експлуатаційна похило-скерована свердловина №217 Опішнянського родовища, яку відвідали разом з представниками уряду керівники УГВ, знаходиться в бурінні на глибині 3617м, при проектні – 4190м. Спорудження свердловини здійснюють силами «Укрбургазу» за допомогою сучасної бурової установки Bentec (Німеччина) вантажопідйомність 450т.

Опішнянське родовище, як і більшість в Україні – виснажене на 73%, тож команда «Укрбургазу» працює над пошуком нових покладів родовища та ефективним вилученням залишкових запасів, щоб підтримувати його життя.

17:50 / 13 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події