Представники ДТЕК своєчасно братимуть участь у слідстві НАБУ щодо формули «Роттердам+» - заява компанії

Представники енергохолдингу ДТЕК будуть виконувати свої обов’язки згідно норм процесуального права та своєчасно братимуть участь у слідчих діях, які на сьогодні проводить Національне антикорупційне бюро України в рамках розслідування справи за формулою «Роттердам+». Про це йдеться у повідомленні прес-центру, яке опубліковане на Facebook-сторінці холдингу.

«Співробітники ДТЕК, яким було адресовано повідомлення про підозру від Національного антикорупційного бюро, своєчасно братимуть участь в слідчих діях НАБУ 14 серпня… Співробітники перервуть відпустку та, для встановлення істини, повернуться до Києва. Вони будуть чітко виконувати свої процесуальні обов'язки відповідно до встановлених юридичних процедур», - йдеться у повідомленні.

Також компанія заявила, що вона повністю виключає будь-які незаконні дії своїх співробітників та повідомляє про намір співробітників ДТЕК відповісти на всі запитання слідства та суду.

«Енергетична компанія ДТЕК веде свій бізнес винятково в правовому полі. Компанія готова всебічно сприяти встановленню істини, надати результати експертиз та висновків міжнародних аудиторських компаній. Ці документи доводять безпідставність висунутих проти її співробітників підозр», - додали в прес-центрі.

Як повідомляв ExPro, 8 серпня детективи НАБУ під процесуальним керівництвом САП за підтримки СБУ повідомили 6 особам, причетним до запровадження формули «Роттердам+», про підозру у вчиненні дій, в результаті яких споживачам електроенергії було завдано, за оцінками слідства, 18,87 млрд грн збитків. Йдеться про: екс-голову НКРЕКП Дмитра Вовка; чинного директора ДП «Оператор ринку» Володимира Євдокімов (екс-члена НКРЕКП); начальника відділу НКРЕКП; начальника управління енергоринку НКРЕКП; заступника комерційного директора однієї з приватних компаній, ключового представника теплової генерації; директора департаменту однієї з компаній зазначеної групи.

За даними ЗМІ, підозра була вручена раднику гендиректора ТОВ «ДТЕК Східенерго», екс-голові Ради ОРЕ Борису Лісовому та гендиректору «ДТЕК Мережі» Івану Гелюху. У відповідь на це, в ДТЕК заявили, що вважають підозри НАБУ по відношенню до представників компанії безпідставними.

8 серпня директор САП Назар Холодницький повідомив, що ті особи, які не з’являться на допит будуть оголошені в розшук.

09:59 / 12 серпня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події