Прайскепи створюють простір для маніпуляцій на ринку е/е – «ЕРУ Трейдінг»

Застосування граничних цін на різнних сегментах ринку електричної енергії створює простір для маніпуляцій.

Таку думку озвучив Ярослав Мудрий, керуючий партнер «ЕРУ Трейдінг» під час конференції «Перший рік: як працює ринок електроенергії в Україні» організованою Energy Club.

«Прайскепи викривляють ринок, вони створюють простір для маніпуляцій. Треба знімати прайскепи, адже ринок – це досить ефективний механізм, щоб не допустисти викривлень», - сказав він.

Також Мудрий закликав змінювати законодавство, щоб максимально допустити постачальників електроенергії до можливості купівлі електроенергії у державної генерації.

«Дайте доступ постачальникам до «Енергоатому» через прозору біржу, і ви побачите реальні зміни», - додав він.

13:01 / 13 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події