СГС підключив нову свердловину через інфраструткуру «Прайм-газ» (ОНОВЛЕНО)

Як повідомили ExPro у компанії «Прайм-газ» з листопада укладено договір з ТОВ «Східний геологічний союз» (входить в структуру Geo Alliance) щодо оренди інфраструктури. Таким чином, «Східний геологічний союз» через установку підготовки природного газу, газопроводи і точку підключення в систему «Укртрансгаз», що належать «Прайм-газ», постачає природнийгаз на ринок. Мова йде про видобуток газу зі свердловини «Східний геологічний союз» пробуреної у 2018-2019рр на Кошевойському родовищі у Полтавській області. Нагадаємо, що буріння свердловини глибиною 6200м здійснювала бурова компанія  «Укрбурсервіс» Ігоря Стефанишина верстатом SL 2500-FC-W-650T. 

Також в компанії заперечили причетність Романа Сторожева до ТОВ «Прайм-газ».

Дані про те, що «Прайм-газ» почало постачати газ у ГТС з'явилися у даних «Укртрансгаз» у листопаді 2019р.

За даними галузевої статистики, які має ExPro, у жовтні компанія отримала 1,56 млн куб м газу (видобуток почався у третій декаді жовтня).

Довідка ExPro

«Прайм-Газ», створена 2006р, 2007р отримала дозвіл на видобування нафти в Чернігівській області на Чернецькій площі, а 2012р - дозвіл на видобуток газу в межах Сорочинської площі в Полтавській області.

Свого часу компанія належала австралійській Hawkley Oil and Gas (через кіпрську «Джаніта Глобал Лімітід»), яка у березні 2013р придбала ліцензію на розробку Столяровської площі в Сумській області у компанії «Укргеоінвест» (заснованої Ігорем Сидораком і Романом Сторожевим).

Hawkley Oil and Gas 11 листопада 2016 року продала «Прайм-Газ» Tomeas Assets Limited за $1 млн, яка володіє українською компанією через кіпрську «Нелпідас вентурес» та сейшельську «Артеміа холдінг» (Сейшели).

Керівником «Прайм-газу» є Євген Оболоник, який раніше фігурував серед засновників «Укргеоінвест».

10:35 / 5 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події