Постачальник Yasno за рік роботи вийшов на ринок газу та створив мережу із 27 зарядних станцій

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень Yasno за один рік своєї роботи запровадив у регіонах присутності цифрові сервіси (зокрема, особистий кабінет, чат-бот у додатку Viber), відкрив 67 енергоофісів, забезпечив online-обслуговування клієнтів в умовах пандемії коронавірусу, відкрив 27 швидкісних електрозарядних станції Yasno E-mobility та вийшов на роздрібний ринок природного газу.

Про це 9 листопада повідомив прес-центр постачальника.

«В усіх трьох регіонах ми запровадили нові цифрові сервіси: особисті кабінеті, єдиний мобільний додаток для швидкої передачі показань лічильників і оплати за електроенергію, а також чат-бота в месенджері Viber, у якого вже понад 100 тисяч користувачів. Цифровізація сервісів дозволила покращити роботу контакт-центру і зменшити час очікування на лінії до менш ніж 3 хв (у Києві – менше 1 хв)», - прокоментував генеральний директор компанії D.Solutions, яка володіє брендом Yasno, Абдулла Кьоксал.

Гендректор додав, що в умовах карантинних обмежень понад 75% клієнтів користуються online-сервісами Yasno. За його словами, компанія за рік роботи створила мережу із 67 енергоофісів не лише у Києві, Дніпропетровській і Донецькій областях, а й у Харкові, Запоріжжі та Черкасах, а також почала продаж природного газу кінцевим споживачам.

«Електроавтомобілісти можуть за 15-20 хвилин зарядити батарею свого електрокара на 27 швидких зарядних станціях 50 кВт YASNO E-mobility в 9 регіонах і на трасах між великими містами», - зазначив Кьоксал. Також гендиректор повідомив, що компанія вже реалізувала проекти з енергоефективності для 28 бюджетних установ у 5 областях України.

Як повідомляло агентство ExPro, постачальник Yasno, який входить в енергохолдинг ДТЕК, був утворений 7 листопада 2019р. На сьогодні компанія надає продає електроенергію та газ для 3,5 млн клієнтів у м. Київ, Дніпропетровській та Донецькій обл, також присутня у Харкові, Запоріжжі та Черкасах.

19:01 / 9 листопада, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події