Понад 78% учасників акції «Твоя енергонезалежність» залишили кошти для подальшої оплати

На 28 травня майже 1,6 тис учасників акції «Твоя енергонезалежність» на Рівненщині перевели залишки невикористаних акційних коштів на особові рахунки в ТОВ «Рівнегаз Збут».

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Це понад 78% клієнтів компанії, які взяли участь в акції, що проводилася в серпні-вересні минулого року НАК «Нафтогаз України», і написали заяву на повернення коштів.

Надалі ці кошти споживачі зможуть використати для оплати спожитого газу. Загалом учасниками акції «Твоя енергонезалежність», стали 2050 споживачів «Рівнегаз Збуту».

«Через незвично теплу зиму та відчутне зниження ціни на газ в опалювальний період, не всі споживачі вичерпали свій запас блакитного палива. Тому від 20 квітня в Особистому кабінеті на вебсайті www.104.ua доступний функціонал, який дозволяє направити ці кошти на оплату поточного споживання або повернути на картковий рахунок», – розповідає директор «Рівнегаз Збут» Леонід Кошельник.

Для того, щоб отримати кошти на банківський рахунок, необхідно направити заяву встановленого зразка на поштову адресу (33027, м. Рівне, вул.Вишенського,4 , чи електрону адресу компанії [email protected]

Перевірити інформацію про повернення коштів можна у будь-який момент за допомогою онлайн сервісів 104.ua або зателефонувавши до контакт-центру за номером тел/факс (0362)48-90- 04).

Примірник заяви на повернення залишку невикористаних коштів в рамках акції «Твоя енергонезалежність» розміщений за цим посиланням https://rvgaszbut.104.ua/ua/.

Товариство зможе повернути кошти споживачам відразу після отримання заяви. Компанія закликає учасників акції визначитися із залишком коштів найближчим часом.

14:11 / 29 травня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події