Понад 36% клієнтів «Житомиргазу», які отримують субсидії боргують за доставку газу 2,4 млн грн

Майже 21,5 тис клієнтів АТ «Житомиргазу», які отримують субсидію, заборгували за доставку газу, а їх борг сягає 2,4 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Уже восени вони можуть залишитися без субсидії, а після закінчення карантину – без газу. Загалом, станом на 30 липня середній рівень розрахунків по Житомирській області склав 68,7%. За розподіл газу боргують 168,6 тис мешканців області.

На час карантину «Житомиргаз» не застосовує штрафні санкції за прострочення оплати за спожитий газ, а також не припиняє поставки газу боржникам. Однак, після його завершення, борг стане причиною негайного припинення подачі газу та передання справи до суду.

Окрім того, боржники залишаться без субсидії в опалювальний сезон. «Житомиргаз» уже надав структурним підрозділам з питань соціального захисту населення списки споживачів, в яких наявна заборгованість більше 3 місяців в сумі понад 1 млн грн. У разі не оплати такої заборгованості — житлова субсидія на наступний сезон не призначатиметься.

«Борг наших клієнтів за розподіл газу складає 14 млн грн. Власники 38 тис. газифікованих домоволодінь Житомирщини ще жодного разу не сплачували за розподіл газу. Ці кошти вкрай необхідні для підготовки до опалювального сезону та забезпечення безперебійної доставки газу», - говорить комерційний директор «Житомиргазу» Усик Людмила.

Попри відсутність сплати, щоденно бригади АДС оперативно виїжджають на виклики та ліквідують аварійні ситуації по області. Диспетчери цілодобово приймають звернення та відповідають на дзвінки клієнтів.

Підрозділи компанії працюють, щоб споживачі отримували якісний сервіс та безперебійну доставку газу. А заробітна плата працівників газорозподільних компаній виплачується саме за рахунок плати за доставку газу.

У компанії дякують всім, хто знайшов можливість розрахуватися за доставку газу. Та нагадують, що сплатити за послуги з розподілу можна дистанційно, за допомогою мобільного телефону чи комп’ютера.

У цьому допоможуть онлайн-сервіси:

• особистий кабінет на сайті 104.ua

• чат-боти 7104ua у Viber чи Telegram

• мобільний додаток 104Mobile для Android

• мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone

14:55 / 11 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події