Понад 34 тис клієнтів «Чернівцігазу» жодного разу не сплатили за розподіл газу

З початку року 34,4 тис клієнтів АТ «Чернівцігазу» не розрахувалися за послуги розподілу газу жодного разу.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Якщо в період карантину споживачів, які боргують за розподіл газу не відключають від системи газопостачання, то після його завершення, борг стане причиною припинення подачі газу.

Окрім цього, мораторію на стягнення боргу у судовому порядку під час карантину — немає. Станом на сьогодні, середній рівень розрахунків по Чернівецькій області складає 74%.

На початок серпня, клієнти «Чернівцігазу» заборгували понад 33 млн грн. За два місяці боржникам направлено 74 тис повідомлень про заборгованість.

Найбільше заборгували споживачі газу Вижницького та Новоселицького відділень «Чернівцігазу». У разі несплати за повідомленням, для стягнення заборгованості компанія буде вимушена звернутися до суду.

«На час карантину запроваджений мораторій на нарахування пені, штрафів та відключення газу через заборгованість. Багато споживачів таке рішення сприйняли як можливість не сплачувати за надані газу. Ми говоримо про 15% наших клієнтів, які ще жодного разу з початку року не розрахувалися з нами та мають заборгованість в 15,5 млн. гривень. Звертаємо увагу споживачів, що заборони на стягнення боргів через суд – немає», – наголошує комерційний директор «Чернівцігаз» Дмитро Голубченко.

Стягнення боргів у судовому порядку призведе до додаткових фінансових витрат.

Окрім боргу, споживачу доведеться сплатити судовий збір. У багатьох випадках сума додаткових витрат перевищить суму, яку споживачеві слід сплатити за послугу з розподілу газу.

Компанія змушена вдаватися до таких непопулярних методів, оскільки кошти, які надходять від плати за розподіл газу — єдине джерело фінансування діяльності компанії, в тому числі і робіт з підготовки до опалювального сезону.

Нагадуємо, що сплатити за послуги з розподілу можна дистанційно, за допомогою мобільного телефону чи комп’ютера.

Для цього в «Чернівцігазу» розроблено 6 онлайн-сервісів:

особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільні додатки 104 Mobile та 104 Mobile Light (iOS) та чат-боти 7104.ua у Viber та Telegram.

14:55 / 14 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події