Понад 2,2 тис договорів на технічне обслуговування підписано з «Рівнегазом» у 2019р

Більше 2,2 тис юридичних та фізичних осіб Рівненщини уклали договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж з АТ «Рівнегаз».

Про це йдеться в повідомленні компанії.

З 2019р ця послуга надається на ринкових умовах. Вона дозволяє здійснювати контроль за станом газових мереж, їх обслуговування та заходи для безпеки споживачів.

З минулого року послуга з технічного обслуговування внутрішніх газових мереж стала ринковою. Це означає, що відповідальність за технічне обслуговування системи газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства України є обов’язком власників, співвласників та орендарів будівель.

Значна частина власників житлових багатоповерхових будинків піклуються про стан внутрішніх газових мереж.

Станом на початок липня 2020 року керуючі компанії та комунальні підприємства уклали вже майже 500 нових договорів з АТ на технічне обслуговування газових мереж.

«Через відсутність періодичного технічного обслуговування стан газових мереж у багатоповерхівках погіршується. Відтак, існує небезпека аварійних ситуацій. Щоб попередити несправності та безпечно увійти в опалювальний сезон, наполегливо радимо споживачам газу Рівненської області найшвидше врегулювати питання і укласти договір на обслуговування», - говорить технічний директор «Рівнегазу» Олександр Климчук.

Вартість робіт з технічного обслуговування розраховується індивідуально для кожного клієнта. Сума залежить від виду та обсягу робіт і визначається в залежності від протяжності мереж, кількості приладів, їх типу і періоду обслуговування.

15:43 / 23 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події