Понад 11 тис клієнтів «Миколаївгаз Збуту» користуються Viber-ботом 7104ua

За допомогою чат-бота 7104ua у Viber клієнти ТОВ «Миколаївгаз Збут» можуть передавати показання лічильника, контролювати стан свого особового рахунку і платити за газ.

При цьому під одним акаунтом у Viber є можливість зареєструвати одразу п'ять особових рахунків. У листопаді минулого року споживачі Миколаївщини отримали ще одну нову функцію цього додатка - можливість завантажувати рахунки за газ у форматі PDF і відразу здійснювати оплату.

Це допомагає контролювати стан розрахунків за спожитий газ на своєму смартфоні, швидко і своєчасно оплачувати за газ і таким чином уникати накопичення боргів.

Приєднатися до 7104ua у Viber може кожен бажаючий, просто відсканувавши QR-код. Ряд його переваг: можливість миттєвої оплати з будь-якої точки в режимі 24/7, відсутність черг, звітність, простота оплати, безпека грошових операцій.

«З кожним місяцем кількість клієнтів, які оцінили зручність роботи в новому додатку, зростає. Зараз до нього приєдналися вже більше 11 тис. наших клієнтів. Вони успішно використовують всі можливості 7104ua, тому що це швидко, просто і зручно», - говорить директор «Миколаївгаз Збуту» Дмитро Маслов.

Однак, в компанії відмічають, що основним і найпопулярнішим онлайн-сервісом як і раніше залишається особистий кабінет, в якому можна зареєструватися на сайті 104.ua.

Він має більш розширений функціонал, і крім передачі показань лічильника і оплати за газ дає можливість клієнтам написати повідомлення газовій компанії, замовити зворотний дзвінок Контакт-центру, завантажити і роздрукувати квитанцію на оплату газу, а також має додаткову вкладку «Доставка газу».

На даний момент Особистий кабінет мають понад 100 тисяч клієнтів ТОВ «Миколаївгаз Збут».

13:17 / 14 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події