«Полтавагазвидовування» замовить підключення двох свердловин за 18,4 млн грн

АТ «Укргазвидобування» в особі філії Газопромислове управління «Полтавагазвидобування» оголосило 2 тендери, на замовлення послуг по облаштуванню родовищ, а саме підключенню свердловин, роботи «під ключ». Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 6 лютого в системі публічних закупівель Prozorro.

Звернутися щодо роз’яснень по тендерам можна до 14 лютого, після чого будуть заплановані дати аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 25 лютого 2019р. Строк виконання робіт по обом тендерам до 31 грудня 2019р.

Згідно повідомлення «Укргазвидобування» проведе наступні тендери:

         1. Облаштування Тимофіївського НГКР(нафтогазоконденсатне родовище). Підключення свердловини №109, що на Полтавщині (Гадяцький район) вартістю 7,8 млн грн.

З документації допорогової закупівлі «Укргазвидобування» відомі основні вимоги до підключення експлуатаційної свердловини №109:

 • облаштування гирла свердловини №109 Тимофіївського НГКР для безпечної експлуатації;
 • транспортування газорідинної суміші від гирла свердловини №109 до шлейфа свердловини №110 Куличихинського родовища і далі до Куличихинської УППНГ (Установка підготовки попутного нафтового газу).

Технічні рішення, що будуть використані під час підключення свердловини №109 Тимофіївського НГКР:

 • обв’язка фонтанної арматури на статичний тиск викидними маніфольдами та вузлом глушіння; - типовий майданчик для встановлення агрегату КРС;
 • факельний амбар;
 • пересувні майданчики обслуговування фонтанної арматури і лубрикатора;
 • оглядова шахта колонної головки свердловини та обв’язка міжколонних просторів; - прокладання та підключення шлейфа св.№109 на статичний тиск від гирла св.№109 до шлейфа св.№110 Куличихинського НГКР та врізку в нього трійником на гирлі св.№110 через запірний пристрій;
 • прокладання та підключення на тиск роботи насоса-дозатора одного інгібіторапроводу від гирла св.№109 до інгібіторапроводу св.№110 та врізку в нього трійником на гирлі св.№110 через запірний пристрій;
 • автономну систему моніторингу роботи св.№109 за технічними умовами ВАВП і М; - система електрохімзахисту шлейфа св.№109.

            2. Облаштування Копилівського ГКР(газоконденсатне родовище). Підключення свердловини №100 (II черга)), що на Полтавщині (Полтавський район) вартістю 10,6 млн грн.

З документації допорогової закупівлі «Укргазвидобування» відомі основні вимоги до будівельно- монтажних робіт по вищевказаному об’єкту:

 • Отримати за власний рахунок необхідні додаткові технічні умови та погодження власників інженерних мереж, із якими здійснюватимуться перетини газопроводом в процесі будівництва. Супутні витрати включити в договірну ціну.
 • Транспортування газу свердловини №100 Копилівського ГКР до Копилівської ТДПУ(тимчасова дослідно-промислова установка).

 Технічні рішення, що будуть використані :

 • прокладання та підключення газопроводу
 • шлейфу Ø159х6 св.№100 Копилівського ГКР до проектної вхідної нитки на Копилівській ТДПУ;
 • монтаж та підключення до основного, замірного, низьконапірного та факельного колекторів, а також до трубопроводу подачі газу до сепаратора С3 DN150, який передбачено в проекті ВНІПІТРАНСГАЗ, проектної вхідної нитки св.№100 на Копилівській ТДПУ;
 • встановлення в існуючій насосній інгібіторів додаткового насосу
 • дозатора НД 63/100;
 • підключення проектного насосу до загальних колекторів подачі інгібітору корозії, метанолу та дренажного колектору;
 • монтаж інгібіторопроводу від проектного насосу до вхідної нитки та гирла свердловини №100;
 • підключення обладнання (існуючого та того, що проектується) за допомогою трубопроводів; 

На сьогодні для АТ «Укргазвидобування» послуги підключення свердловин, роботи «під ключ» надають наступні компанії: ПрАТ «Прометей», ТОВ «БМУ«Енергоюжспецстрой», ТОВ«Техносинтез», ТОВ «СМД-Інвест».

Та поки що очікують рішення щодо перемоги в аналогічних тендерах такі компанії: ТОВ «Агроімпульc 2016», ТОВ «Аквадіа», ТОВ «ВТГ «ДІПТРАНСГАЗ».

13:09 / 7 лютого, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події