«Полтавагазвидобування» замовить розвідувальні роботи на Тарханівській та Марченківській площі на 22 млн грн

АТ «Укргазвидобування» в особі філії  ГПУ «Полтавагазвидобування» оголосило 2 тендери на послуги у сфері розвідки надр, а саме гравіметричні дослідження на Тарханівській та Марченківській площі  загальною вартістю 22 млн грн (з ПДВ).

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 15 березня в системі публічних закупівель Prozorro.

Звернутися щодо роз’яснень по обом тендерам можна до 27 березня, після чого буде запланована дата аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 5 квітня 2019р.

Згідно повідомлення «Полтавагазвидобування» проведе наступні тендери:

  1. 1. Високоточні гравіметричні дослідження на Тарханівській площі (Сумська обл) очікувана вартість складає 12,7 млн грн. Загальна площа досліджуваної території – 165 км км. Термін виконання досліджень – 12 місяців з дати підписання договору  
  2. 2. Високоточні гравіметричні дослідження на Марченківській площі (Сумська обл)  очікувана вартість складає 9,1 млн грн. Загальна площа досліджуваної території (геологічного інтересу) – 92, 76 км км. Термін виконання досліджень - 10 місяців з дати підписання договору.

Основним завданням вищевказаних робіт є уточнення особливостей глибинної будови та прогнозування розповсюдження газонасичених порід-колекторів у тріасових, кам’яновугільних та девонських відкладах Тарханівської та Марченківської площ за результатами проведення високоточних гравімагнітометричних досліджень, створення просторової комплексної геолого-геофізичної моделі, кількісно і якісно узгодженої із спостереженим гравітаційним і магнітним полями, результатами сейсморозвідувальних досліджень та буріння.

В переліку необхідного технічного забезпечення робіт є наявність не менше 4 - цифрових гравіметрів, 3 – цифрових квантових магнітометрів та двохчастотних приймачів. Також, за вимогами  замовника, роботи передбачені технічним завданням виконавець повинен виконати власними силами без залучення субпідрядників. 

Нагадаємо, що закупівлі на вище вказані роботи оголошені повторно. Попередні тендери, які були оголошені 3 жовтня 2018р не відбулися. Пропозиції обох учасників тендерів ТОВ «НТК «Депроіл ЛТД» та ТОВ «Інститут геотехнологій «Інгеотех Лтд» були відхилені.

 

16:10 / 15 березня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події