«Полтавагазвидобування» проведа 3D-сейсміку на Тимофіївській та Коломацька-Південно-Коломацькій площі

Газопромислове управління «Полтавагазвидобування» (що входить до Дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування») завершила польові роботи з широкоазимутальної 3D-сейсморозвідки на Тимофіївська та Коломацька-Південно-Коломацька площі . Про це повідомляється на сторінці газопромислового управління в мережі Facebook.

За повідомленням, геологи управління сподіваються, що у надрах Тимофіївської площі існують незадреновані поклади. А на Коломацькій-Південно-Коломацькій площі проводять деталізацію серпухівських покладів, які перебувають у розробці та дослідження перспектив щодо виявлення вуглеводнів у глибоких візейських відкладах.

В «Полтавагазвидобування» також відзначили, що Польові роботи завершили раніше зазначеного терміну. Наразі триває обробка та інтерпретація отриманих результатів з широкоазимутальної 3D-сейсморозвідки.

16:22 / 14 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події