Податкова планує зібрати з інвесторів у ВДЕ 20 млрд грн податку

Державна податкова служба хоче зібрати з інвесторів у відновлювані джерела енергії 20 млрд грн податку на прибуток.

Про це 26 жовтня повідомив голова державної податкової служби Олексій Любченко в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«Внутрішні резерви (наповнення бюджету - ред) потрібно шукати у багатих. Простий приклад – «зелена» енергетика. Вони багаті. Давно вже все окупили, застосували прискорену амортизацію, податків нуль. Про податок на прибуток взагалі забули. Яка прискорена амортизація, якщо гарантійний термін панелей 30 років? Вони хочуть з бюджету 20 млрд грн, але ми у них самих знайдемо ці 20 млрд грн податку на прибуток», - зазначив Любченко.

За його словами, якби не було карантину, податкова б уже «прийшла» до власників об’єктів у ВДЕ:

«Це було у нас в плані на початок року.... У вас великий зелений тариф? Великий. Ви проінвестували? Немає питань. Але де податок на прибуток? «Забули» через прискорену амортизацію, інститути спільного інвестування та будівництва».

16:31 / 26 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події