Пікове споживання електроенергії влітку 2018р буде менше за літо 2017р - «Укренерго»

Пікове споживання електроенергії влітку 2018р, яке обумовлене масовим використанням кондиціонерів, буде менше за обсягом ніж споживання влітку минулого року, що пов’язане із ростом загального споживання. Такий прогноз на своїй сторінці в соцмережі Facebook опублікувала прес-служба «Укренерго».

 

«Цьогоріч при спектоній погоді очікується менше пікове зростання споживання порівняно з минулим роком. Це - результат загального зростання споживання електроенергії (при нормальній температурі повітря). Відповідно, для збалансування системи в умовах пікових навантажень у спеку необхідна менша кількість блоків ТЕС. Отже, зможемо зекономити вугілля», - зазначається у повідомленні.

11:43 / 15 червня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події