ПГНК за 9 місяців 2020р збільшила видобуток вуглеводнів на 2%

СП Полтавська газонафтова компанія (ПГНК) за 9 місяців 2020р, збільшила видобуток нафти та конденсату на 2%, пробурила 2 свердловини та 2 бічних стовбури та завершила 6 капітальних ремонтів свердловин (КРС). Про це повідомляє пресслужба компанії.

Також в пресслужбі відзначають, що ПГНК одна з перших в Україні застосувала технологію плунжерліфтних систем, які підвищують ефективність видобутку.

За період із січня по вересень 2020 р компанія видобула 184,4 млн куб м природного газу та 35,6 тис тонн нафти та газового конденсату. У порівнянні до такого ж періоду минулого року середньодобовий рівень видобутку нафти та конденсату збільшився на 2%, проте видобуток газу знизився на 12%. Падіння дебіту вуглеводнів відбувається за рахунок зменшення буріння нових свердловин. А інвестиційний план був скорочений через зниження цін, що робить проекти з буріння збитковими, а також через зменшення попиту на вуглеводні, зазначили в повідомленні. 

З початку року ПГНК пробурила 2 нові свердловини, здійснила буріння 2 бічних стовбурів та 6 КРС. У третьому кварталі компанії вдалось призупинити темпи падіння видобутку газу, яке спостерігалось протягом 2020 р, за рахунок реалізації успішної перфорації свердловини №142 Ігнатівського родовища. Також у третьому кварталі 2020 р ПГНК завершила КРС Руденківського родовища.

Як повідомляє пресслужба, зниження темпів падіння видобутку пов'язане, зокрема, із встановленням плунжерліфтних систем (Epic Lift Systems), дану технологію в Україні однією з перших використала СП ПГНК, своєчасної чистки парафіноутворення і застосування технології, що дозволяє боротись із відкладенням солей в насосно-компресорних трубах.

Відзначимо, що у жовтні 2020 р СП ПГНК розпочала буріння свердловини Іг-146 Ігнатівського родовища, про що нещодавно повідомляла материнська компанія JKX Oil&Gas plc на Лондонській фондовій біржі.

За 9 місяців 2020 р СП ПГНК нарахувала 230,9 млн грн рентної плати до державного бюджету України, з них 11,5 млн. гривень направлені до місцевих бюджетів Полтавської області.

13:23 / 16 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події