ПГНК у 2020р зменшила видобуток газу на 15% до 239 млн куб м

СП «Полтавська газонафтова компанія» (СП ПГНК) у 2020р зменшила видобуток газу на 15% до 238,9 млн куб м, та нафти і конденсату на 5% до 45,6 тис тонн, у порівнянні з минулим роком. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Нагадаємо, що минулого року СП ПГНК збільшила видобуток газу на 55% та на 41% – нафти та конденсату.

З початку 2020 р СП ПГНК пробурила 3 нові свердловини, здійснила буріння 2 бічних стовбурів та 7 капітальних ремонтів свердловин, зазначили у компанії.

«У 2020 році наша компанія, як і економіка в цілому, зіштовхнулася з серйозними викликами: рекордне падіння цін на вуглеводні як наслідок пандемії коронавірусу та великого локдауну, вплинуло на зниження бізнес-активності та падіння попиту на вуглеводні. В умовах локдауну та колапсу цін на нафту та газ, JKX та ПГНК оперативно застосували антикризову стратегію. Завдяки оперативності в прийнятті рішень та професійній команді, нам вдалось зберегти ліквідність компанії. У першу чергу ми зменшили операційні витрати та скоригували амбітні плани по програмі робіт. У результаті першого, отримали близьку до передкризової маржинальність, що є реальним показником роботи компанії, у результаті другого, логічно, до зменшення виробничих показників» – прокоментував Віктор Гладун, СЕО JKX Oil&Gas, материнскої компанії СП ПГНК .

Однак, незважаючи на вищесказане, фінансові показники компанії є достатньо оптимістичними. Тож, у 2021 р компанія планує реалізувати ряд капітальних ремонтів, буріння нових свердловин та системно проводить роботу над пошуком нових активів для сталого розвитку компанії, відзначили у СП ПГНК.

Нагадаємо, що в 2020 р JKX Oil&Gas, одним з активом якої є СП ПГНК, розрахувалася з усіма своїми борговими зобов’язаннями, здійснивши остаточну виплату у розмірі $5,82 млн за конвертованими облігаціями 2013 року, у тому числі $5,44 млн основного боргу. За результатами звіту JKX Oil&Gas plc, видобуток за 12 місяців 2020 року по всій Групі склав 10,2 тис  барелей нафтового еквіваленту на добу, що на 5% менше ніж у 2019 році.

Довідка ExPro                          

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, яке було створене у 1994 році, є дочірнім підприємством JKX Oil&Gas plc.. СП ПГНК є одним з лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка газу та нафти. Полтавська газонафтова компанія використовує найсучасніші технології і методи у досягнення Україною енергетичної незалежності.

Материнська компанія, JKX Oil&Gas plc, є публічною компанією, акції якої торгуються на Лондонській фондовій біржі з 1995 року та керується Радою директорів. Генеральним директором СП ПГНК та JKX Oil&Gas plc є Віктор Гладун, який очолює компанію з 2016 року.

10:27 / 18 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події