ПГНК пробурила нафтову свердловину на Новомиколаївському родовищі

СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) пробурили нафтову свердловину №81 Новомиколаївського родовища. Термін буріння склав 24 дні.

Про це йдеться у повідомленнях прес-служби компанії, опублікованого на сайті ПГНК 11 червня 2019р.

Згідно з повідомлення, 31 травня було успішно проведено тестування нової свердловини. Середньодобовий дебіт станом на 11 червня 2019р склав 21 тонну нафти і 4 тис куб газу. Глибина свердловини - 1975 м.

Це вже третій успішний проект ПГНК з початку затвердження 5-річного плану розвитку. Нагадаємо, що успішними були проекти з буріння бокового стовбура №103 Ігнатовського родовища, та свердловини №3 на Західно-Машівскій площі.

Наразі компанія продовжує буріння нової свердловини на Ігнатівському родовищі в рамках затвердженого плану.

Довідка Expro:

СП «Полтавська газонафтова компанія» (генеральний директор: Віктор Гладун; засновники: британська нафтогазова компанія JP Kenny Exploration & Production Ltd. і два українських підприємства - «Полтавагазпром» і «Полтаванафтогазгеологія») спільне українсько-британське підприємство, створене в 1994р, є одним з лідерів серед приватних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії - пошук, розвідка, видобуток і переробка нафти і газу.

Компанія володіє наступними спеціальними дозволами на користування надрами: Заплавська площа, Руденуівське, Ігнатовське, Новомиколаївське, Мовчанівське та Єлизаветівське родовища. Обсяг видобутку газу ПГНК в 2018 році склав 181,45 млн куб м, нафти і конденсату – 33,64 тис тонн.

15:12 / 12 червня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події