ПГНК планує буріння свердловини №146 на Ігнатівському родовищі

Спільне підприємство «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) планує буріння свердловини №146 Ігнатівського родовища, що на Полтавщині, з метою вилучення вуглеводнів з покладів. Про це повідомляється в реєстрі оцінки впливу на довкілля (ОВД).

Планується спорудження зазначеної свердловини глибиною 2550м комбінованим способом з використанням гідравлічного вибійного двигуна (ГВД), та з кріпленням ствола високогерметичними обсадними трубами.

В намірах зазначається, що підключення свердловини №146 Ігнатівського родовища до установки підготовки вуглеводневої сировини передбачено з застосуванням типової схеми обв’язки усть свердловини терміном 1-2 місяці.

Очікувані об’єми видобутку природного газу для свердловини № 146 становлять до– 72 тис куб м/добу, конденсату – 0,6 т/добу.

Нагадаємо, це вже 2 повідомлення компанії в реєстрі ОВД про наміри буріння. Так у березні цього року ПГНК опублікувала намір про забурювання бічного стовбуру глибиною 2670м в свердловині №207 Мовчанівського родовища з метою вилучення газу та конденсату з нових покладів.

Довідка ExPro:

СП «Полтавська газонафтова компанія» (генеральний директор: Віктор Гладун; засновники: британська нафтогазова компанія «JP Kenny Exploration & Production Ltd.» і два українських підприємства - «Полтавагазпром» і «Полтаванафтогазгеологія») спільне українсько-британське підприємство, створене в 1994р, є одним з лідерів серед приватних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії - пошук, розвідка, видобуток і переробка нафти і газу.

Компанія володіє наступними спеціальними дозволами на користування надрами: Заплавська площа, Руденуівське, Ігнатовське, Новомиколаївське, Мовчанівське та Єлизаветівське родовища. Видобуток вуглеводнів у 2019р зріс на 52% - до 5,584 тис барелів га добу, в порівнянні з 2018р. 

12:43 / 22 червня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події