ПГНК опублікувала геологічну інформацію по Новомиколаївському родовищі

СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) продовжує публікувати геологічну інформацію про родовища, на яких працює, в рамках проекту розкриття геологічної інформації.

Про це йдеться у повідомленні компанії, опупбікованому на своєму сайті ppc.net.ua 13 червня 2019р

ПГНК є першою газовидобувною компанією в Україні, яка добровільно вирішила розкрити такі дані. Мета проекту - сприяти становленню цивілізованого обігу геологічної інформації та прозорості надрокористування.

Першим об'єктом у рамках проекту було Єлизаветівське родовище. Наявність відкритого доступу до геологічних даних є важливою складовою у процесі прийняття рішення про інвестування у видобувну індустрію. Крім того, публічність даних про діяльність приватних і державних компаній на конкретних родовищах сприятиме боротьбі з таким явищем, як «сплячі ліцензії».

«У результаті першого кроку, відкриття даних про Єлизаветівське родовище, на жаль, ми не побачили у відповідь кроків інших надрокористувачів. Продовжуючи цей проект і відкриваючи інформацію про наші родовища, ми сподіваємося, що державні і приватні компанії приєднаються до процесу розкриття вторинної інформації. Такі кроки сприятимуть розвитку нафтогазової галузі, становленню конкурентного середовища і дозволять державі залучати нових інвесторів» - прокоментував Віктор Гладун, Генеральний директор СП ПГНК .

Опублікована документація, містить такі дані, як історія родовища, розробка та буріння, обсяги видобутку за всю історію, сейсмічні дані та структурні карти.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України Постановою №939 від 7 листопада 2018 р. лібералізував Порядок розпорядження геологічною інформацією (Порядок), відповідно до якого юридичні та фізичні особи, які володіють геологічною інформацією, можуть розміщувати її у відкритому доступі. Також, Порядком передбачено, що державна вторинна (оброблена) інформація повинна бути розміщена у відкритому онлайн доступі.

Довідка Expro:

СП «Полтавська газонафтова компанія» (генеральний директор: Віктор Гладун; засновники: британська нафтогазова компанія JP Kenny Exploration & Production Ltd. і два українських підприємства - «Полтавагазпром» і «Полтаванафтогазгеологія») спільне українсько-британське підприємство, створене в 1994р, є одним з лідерів серед приватних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії - пошук, розвідка, видобуток і переробка нафти і газу.

Компанія володіє наступними спеціальними дозволами на користування надрами: Заплавська площа, Руденуівське, Ігнатовське, Новомиколаївське, Мовчанівське та Єлизаветівське родовища. Обсяг видобутку газу ПГНК в 2018 році склав 181,45 млн куб м, нафти і конденсату – 33,64 тис тонн.

 

12:15 / 13 червня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події