ПГНК допомагає Полтавському регіону в боротьбі з коронавірусом

Спільне підприємство «Полтавська газонафтова компанія» (СП ПГНК) профінансувала закупівлю медичного обладнання та засобів індивідуальних захисту для медичного персоналу Полтавщини, повідомили в компанії.

Із запитом про необхідну допомогу до компанії звернулось керівництво Новосанжарської та Машівської районних рад Полтавської області. Крім цього, компанія закупила та особисто передала захисні одноразові костюми, медичні окуляри, захисні рукавички, а також медичні маски та распіратори.

«ПГНК завжди була частиною спільноти Полтавщини, не залишаючись осторонь проблем та активно долучалася до їх вирішення. У нелегкий час для всієї країни, перед загрозою Covid-19, наша компанія також вирішила допомогти та підтримати медиків, саме вони сьогодні «на передовій» боротьби із епідемією. Ми вже передали допомогу на декілька сотень тисяч гривень та ведемо комунікацію із Полтавською Обласною Державною Адміністрацією щодо додаткової допомоги», - відзначив Віктор Гладун, генеральний директор СП ПГНК.

СП ПГНК займає активну соціальну-відповідальну позицію, допомагаючи громадам Полтавщини вже протягом більше 25 років. У минулому році компанія передала благодійної допомоги на проекти на суму більше 2 мільйонів гривень. Крім цього, частина від сплачених компанією податків та ренти спрямовується до місцевих та обласного бюджету Полтавщини.

17:01 / 7 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події