ПГНК за перший квартал 2021р нарахувала 108,2 млн грн ренти до держбюджету

СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) нарахувала 108,2 млн гривень рентної плати до державного бюджету України за перший квартал 2021р, повідомляє пресслужба компанії. 

Зокрема, місцеві бюджети Полтавщини отримали 5,41 млн грн, а саме:

  •  до обласного бюджету - 2,16 млн грн;
  •  до бюджетів ОТГ - 3,25 млн грн.

Як зазначають в компанії, рентні кошти є вагомим надходженням до місцевих бюджетів громад, адже це дає можливість розбудови та модернізації інфраструктури, реалізації важливих соціальних та екологічних проектів.

Разом з тим, в ПГНК наголосили, що з квітня поточного року коректне обчислення зобов’язання з рентної плати за видобуток природнього газу є неможливим через відсутність затвердженої державними органами методології переведення одиниці виміру природнього газу з тисяч кіловат-годин в тисячі кубічних метрів. І необхідність затвердження цієї методології виникла в зв’язку зі вступом в дію з 1 квітня 2021р оновленої редакції Закону України «Про митний тариф України» в частині визнання одиницею виміру природнього газу тисячі кіловат-годин (тобто імпортний паритет з цієї дати визначається за тисячу кіловат-годин), в той час коли базою оподаткування згідно Податкового кодексу України є вартість (імпортний паритет) тисячі кубічних метрів видобутого природнього газу, нагадали в компанії.

«Вкрай важливо не допустити утворення критичної ситуації в нафтогазовому секторі. Ми сподіваємося на швидке вирішення питання зі сторони Уряду, та можливість й надалі коректно обчислювати та сплачувати рентну плату за користування надрами, наповнювати як державний, так і місцеві бюджети України», - прокоментувала Головний бухгалтер ПГНК Людмила Ільїнська.

Крім того, ПГНК продовжує надавати підтримку місцевим лікарням у боротьбі з пандемією Сovid-19 та реалізовувати важливі проекти для громад.

13:27 / 11 травня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події