Перші електронні торги з придбання спецдозволів в 2020р відбудуться 16 квітня - Держгеонадра

Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) опублікувала оновлений графік проведення аукціонів на рік. Так протягом року буде проведено 6 електронних торгів, перший із яких відбудеться 16 квітня — на дванадцяти об‘єктах з корисними копалинами регіонального значення: мінеральні, лікувальні, столові води, пісковики, піски, вапняки, глини, молібденові руди, повідомляє пресслужба Держгеонадр.

За повідомленням, в квітні також планують оголосити 18 нових ділянок з різними видами корисних копалин, у тому числі і вуглеводневі родовища.

«Залучення інвестицій у розробку українських надр є пріоритетним завданням роботи Держгеонадр: це стимулюватиме позитивну динаміку розвитку галузі, створення робочих місць і зростання рівня життя населення безпосередньо на місцях розробки родовищ. Крім того, інвестиційна привабливість видобувного сектору дозволить збільшити надходження у бюджет України. Водночас, ми приділяємо значну увагу питанню виконання інвесторами своїх зобов‘язань і працюємо над тим, аби забезпечити чіткі і прозорі правила взаємодії держави та бізнесу», — заявив голова Служби Роман Опімах.

Нагадаємо, що будь-хто може ініціювати об‘єкт із Інвестиційного атласу на аукціон, або номінувати свою ділянку, якщо її немає у переліку пропозицій Держгеонадр. Наразі, до служби надійшло 58 заявок на участь у відкритих електронних аукціонах.

«16 квітня вперше в історії роботи Державної служби геології та надр на торгах будуть представлені площі, які надрокористувачі номінували самостійно», — повідомив Опімах.

Наступні інвестиційні пропозиції будуть виставлені на аукціони у квітні, червні, вересні та листопаді. Таким чином, регулятор планує проведення відкритих електронних торгів що два місяці. Лоти розміщуватимуть у системі ProZorro. Продажі на 90 днів для вуглеводневих родовищ, та на 50 днів для родовищ із іншими корисними копалинами. Якщо претенденти на участь у торгах по окремих об‘єктах будуть відсутні, — лоти розміщуватимуть повторно на 30 днів із дисконтом 50% від початкової вартості.

10:14 / 3 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події