Паводок в Чернівецькій області пошкодив 35 газопроводів

Через паводки, які спричинили сильні дощі, в Чернівецькій області пошкоджено 35 газопроводів, які знаходяться у державній власності та місцевих громад. Це підземні та наземні мережі, а також газогін, що проходять через річку Черемош.

Про це йдеться в повідомленні АТ «Чернівцігаз».

Ступінь шкоди, нанесеної критичній інфраструктурі області обраховується. За попередніми даними мова йде орієнтовно про збитки в розмірі 11 млн грн. Понад 500 фахівців «Чернівцігазу» та 28 одиниць спецтехніки працюють в посиленому режимі, здійснюючи ремонти та пуски газу до осель буковинців.

Розмиті дороги, завали із хмизу та дерев ускладнюють доступ до місць пошкоджень газопроводів. Газовикам вдалося відновити газопостачання до п’яти сіл Кіцманського району.

Досі без газопостачання залишаються понад 7 тисяч домогосподарств у 19 населених пунктах Кіцманського та Вижницького районів області. Найскладніша ситуація з відновленням газопостачання у Кіцманському районі. Адже через пошкодження магістрально газопроводу Оператора ГТС «Укртрансгазу», що проходить через річку Черемош, без газопостачання залишаються 9 населених пунктів – це м. Вашківці та с. Бабино, Вали, Карапчів, Брусниця, Кальнівці, Зеленів, Чортория та Нижні Станівці.

«Наша компанія, як оператор ГРМ здійснює всі необхідні роботи по відновленню розподільних газопроводів ще в 10 населених пунктах. Проте, відновлення газопостачання, до цих 9 сіл, залежить від того, як швидко «Укртрансгаз» відремонтує пошкоджений магістральний газопровід. Загалом мова йде про забезпечення газопостачання 3,6 тис. споживачів газу. Наразі, інформація по термінах виконання робіт «Укртрансгазом» в нас відсутня», - розповідає технічний директор «Чернівцігазу» Максим Ладига.

Компанія зробить усе можливе, щоб якомога швидше відновити газопостачання.

Однак, тариф на розподіл газу «Чернівцігазу» не покриває таких витрат. Компанія уже звернулася до обласної державної адміністрації з пропозицією виділення коштів для відновлення державних мереж та мереж, що належать громадам.

13:22 / 1 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події