Партія «Самопоміч» фінансувала підрядну компанію «Укренерго», в якій працював Лев Підлісецький

Політична партія «Об’єднання Самопоміч», членом якої був нардеп Лев Підлісецький та який нещодавно звинуватив менеджмент НЕК «Укренерго» в конфлікті інтересів начебто на користь одного із підрядників, сама з березня 2017р – по листопад 2018р фінансувала підрядну компанію системного оператора - ПрАТ «Південьзахіделектромережбуд» («ПЗЕМБ»), в якій з 2006 - по 2014рр Підлісецький займав посаду гендиректора.

Така інформація опублікована в online-базі даних і системи аналітики публічних закупівель ProZorro - Clarity-project.

Політична партія «Об’єднання Самопоміч», членом якої був Лев Підлісецький, з 9 березня 2017р – по 12 листопада 2018р зробила 48 платежів по 1,2 тис грн (загалом 57,6 тис грн) на рахунки «ПЗЕМБ». В інформації переказів вказується, що дані платежі були за оренду легкових автомобілів.

Підлісецький був призначений членом наглядової ради «Укренерго» розпорядженням Кабінету міністрів від 26 лютого 2020р.

Відповідно до даних Clarity-project, компанія «ПЗЕМБ» почала брати учать в тендерах «Укренерго» тільки з 15 квітня 2020р. Компанія перемогла лише в 2 тендерах «Укренерго» на загальну суму 44 тис грн, а у 4 тендерах на суму 161,4 млн грн була дискваліфікована (за даними Clarity-project, не відповідала кваліфікаційним критеріям).

29 липня під час прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна», Підлісецький заперечив власний конфлікт інтересів зі згаданим підрядником та сказав наступне:

«Компанія «Південьзахіделектромережбуд» про яку я сьогодні говорив, за часів моєї участі в наглядовій раді («Укренерго» – ред.), приймала участь в 6 тендерах, в 4 вона виграла, а потім була дискваліфікована через якісь дрібні порушення. Так я, будучи членом наглядової ради, невже не міг підійти до Кудрицького (Володимир Кудрицький, т. в. о. голови правління «Укренерго» - ред.) та спитати: «Слухай, а подивись, може там це питання якось зав’язати…». Я по-перше, не був зацікавлений в тому, і того не робив. Тобто, це ще фактичне підтвердження, що жодного конфлікту інтересів в мене немає».

11:46 / 30 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події