Ощадливі прикарпатці продовжують запасатися дешевим газом на зиму

16 вересня завершився другий етап акції «Твоя енергонезалежність», під час якої з 1 по 15 вересня 1251 прикарпатська родина придбала в ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» 920 тис куб м блакитного палива, сплативши за нього 4,6 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Загалом же з початку акції уже понад 2000 власників осель в Івано-Франківській області потурбувалися про те, щоб зекономити на зимовому споживанні ресурсу.

«Серед тих, хто замовив зимовий запас газу, майже 10% брали участь в акції і минулого року. Переважно наші клієнти приймають рішення не забирати невикористані кошти, що лишилися після минулого опалювального сезону, переадресовуючи їх на нову акцію», — зазначив директор «Івано-Франківськгаз Збуту» Юрій Пилипів.

До слова, мешканці Прикарпаття з 18 серпня, коли стартувала акція, вже зарезервували понад 4,5 млн кубометрів палива, загальною вартістю більше 20 млн грн. Втім, на спецрахунки компанії від споживачів наразі надійшло 11,3 млн грн.

Начальник відділу по роботі з фізичними особами «Івано-Франківськгаз Збуту» Леся Хараїм звернула увагу, що через поспіх та неуважність при заповненні споживачами платіжних доручень, частина коштів «зависає в повітрі».

«Деякі клієнти до останнього відкладають процедуру оплати, а потім або забувають сплатити, або, через поспіх, неправильно заповнюють чи взагалі не заповнюють реквізити платежу (номер особового рахунку та адресу). Саме тому наші менеджери продовжують обдзвонювати всіх учасників акції, адже без письмової заяви клієнта кошти перенести неможливо. А для того, щоб під час опалювального сезону отримувати газ за фіксованою ціною, мало лише його зарезервувати – необхідно також здійснити 100% передоплату на спеціальні рахунки», - зазначила вона.

«Твоя енергонезалежність» триватиме до 30 вересня, а вже з 1 жовтня учасники акції зможуть користуватися передплаченим газом. Тож у клієнтів «Івано-Франківськгаз Збут» є ще 10 днів, щоб запастись газом на опалювальний сезон за акційною ціною— 5,49 грн за куб м.

Подати заявку на участь в акції можна в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, за телефоном Контакт-центру 0342 76 63 04, в Центрах обслуговування клієнтів чи у відділеннях «Івано-Франківськгаз Збут».

12:45 / 22 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події