Оржель пропонує призначити Наталію Бойко та Юлію Ковалів членами наглядової ради «Нафтогазу»

Міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель запропонував Кабінету Міністрів України призначити Наталію Бойко та Юлію Ковалів представниками від держави в наглядову раду НАК «Нафтогаз України».

Про це повідомляється у листі Оржеля до Кабінету Міністрів, який є в розпорядженні ExPro.

Наталія Бойко з лютого 2017р є заступницею міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції під керівництвом Ігоря Насалика. Крім цього, балотувалася до Верховної Ради 9-го скликання від партії «Європейська Солідарність» (№24 у списку).

Юлія Ковалів з січня 2017р є головою Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України. До цього, з квітня 2016р по квітень 2017р була головою наглядової ради «Нафтогазу», а з серпня 2014р по червень 2015р – член НКРЕКП.

Довідка ExPro. На даний момент до наглядової ради «Нафтогазу» входять 7 членів. Зокрема, незалежними членами є: Клер Споттісвуд (голова наглядової ради), Бруно Лескуа, Амос Хохштайн та Людо Ван дер Хейден. Представниками від держави є: Володимир Демчишин, Костянтин Мар’євич та Сергій Попик.

14:50 / 11 вересня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події