Оржель: Ми маємо сказати, коли у нас більше не буде вугільної генерації

Держава при формуванні майбутньої енергетичної політики має відповісти на питання, коли вугільна генерація повністю зникне з енергетичного балансу, адже останній має бути сформований за рахунок ВДЕ, акумулюючих потужностей та теплової генерації на природному газі. Про це 27 листопада в парламенті заявив міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

«В поточному енергетичному балансі є вугільна генерація. Дійсно, за рахунок цього ми тримаємо вугільну галузь, проте ми маємо казати чітко і відверто: коли у нас не буде більше вугільної генерації?», - сказав міністр.

Також Оржель заявив, що енергобаланс в майбутньому буде складатися з ВДЕ, акумулюючих потужностей та теплової газової генерації.

«Майбутній енергетичний баланс – це відновлювана енергетика, це акумулюючі потужності, а також (для того, щоб збалансувати систему) – це газова генерація. І, тому дуже важливо, зважаючи на те, що ми досі є імпортозалежною країною, ми маємо забезпечити власний видобуток газу», - додав міністр.

16:40 / 27 листопада 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події