«Оператор ринку» розпочав процес сертифікації з кібербезпеки та антикорупції

ДП «Оператор ринку», на основі впровадженої антикорупційної політики та сучасних заходів інформаційної безпеки на підприємстві, готується отримати сертифікати міжнародного зразка на відповідність вимогам кібербезпеки та заходам протидії корупції. Про це 28 вересня в коментарі для агентства ExPro повідомив директор підприємства Володимир Євдокімов.

«У цих двох напрямках нас консультує USAID Проект енергетичної безпеки в Україні. Наразі ведеться активна підготовка, про що свідчать наші тендери на Прозоро. Навесні 2021 року сподіваємося завершити сертифікацію з кібезпезпеки та антикорупції», - зазначає директор підприємства.

Євдокімов нагадав, що «Оператор ринку» у кінці травня 2020р пройшов сертифікацію та отримав сертифікат ISO 9001:2015 на відповідність системи управління якістю «Оператора ринку» міжнародним стандартам менеджменту якості стосовно надання послуг з організації купівлі-продажу електричної енергії.

«Наявність трьох сертифікатів міжнародного зразка підсилить довіру до «Оператора ринку» з боку наших міжнародних партнерів – європейських операторів ринку, з якими ми прагнемо торгувати електроенергією в рамках затвердженого Урядом стратегічного плану розвитку підприємства. Тому для нас це не просто процес заради процесу. Це іміджеве питання загальнодержавного рівня», - резюмував Євдокімов.

13:18 / 28 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події