«Оператор ринку» продовжив до 23 квітня термін тестування платформи для двосторонніх договорів

ДП «Оператор ринку» продовжив з 15 до 23 квітня період тестової експлуатації платформи для укладання двосторонніх договорів «Система торгівлі електричною енергією (ETS/UA)». Про це 16 квітня повідомив прес-центр компанії.

Протягом двох тижнів тестування 115 компаній взяли участь у тестуванні програмного комплексу «Оператора ринку», розробленого для проведення торгів електричною енергією за принципом двосторонніх договорів на майданчику підприємства.

«Відбувся 121 закритий аукціон, акцептовано 132 короткострокові (місячні і тижневі) заявки на купівлю-продаж електроенергії. Також було подано 226 заявок на безперервні аукціони, акцептовано - 124 заявки», - повідомили в прес-центрі.

Участь у тестуванні програмного комплексу взяли представники великих енергетичних компаній - виробників електричної енергії, трейдери, постачальники та інші зацікавлені учасники ринку електричної енергії.

Як повідомляло агентство ExPro, 27 березня ДП «Оператор ринку» презентував проект нового майданчику для укладання двосторонніх договорів на ринку електроенергії, який буде забезпечувати проведення закритих та безперервних аукціонів. 5 квітня підприємство почало тестування майданчика для укладання двосторонніх договорів.

13:36 / 16 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події