Онлайн послуги «Харківгаз Збуту» стали доступнішими для 960 тис клієнтів

ТОВ «Харківгаз Збут» спростило для своїх клієнтів доступ до дістанційних сервісів під час карантину та розробило експрес-реєстрацію в особистому кабінеті на сайті 104ua.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Наразі онлайн-сервісами вже користується понад 300 тис споживачів газу - мешканців Харківщини. З початком карантину, введеного урядом, «Харківгаз Збут» перейшов на дистанційне обслуговування клієнтів.

Щоб 960 тис родин Харкова та області мали змогу безперешкодно та безпечно контролювати стан особового рахунку, своєчасно здійснювати платежі за газ, завантажувати рахунки та отримувати відповіді на питання, реєстрацію в онлайн-сервісі 104 проводитимуть фахівці контакт-центру «Харківгаз Збуту».

Для користування усіма можливостями дистанційного зв'язку з газовою компанією, споживачеві достатньо зателефонувати до контакт-центру «Харківгаз Збуту» (057) 728- 93-04.

Після дзвінка і уточнення особового рахунку, на телефон клієнта, прийде повідомлення з паролем для входу в кабінет. Логіном для входу буде номер телефону, на який отримано повідомлення.

«Для мінімізації ризиків поширення вірусних інфекцій, «Харківгаз Збут» перейшов на дистанційне обслуговування. Компанія завжди знаходиться на зв'язку зі споживачами газу та рекомендує користуватися онлайн послугами і сервісами», - зазначила начальник відділу продажів фізичним особам «Харківгаз Збуту» Тетяна Харченко.

За допомогою онлайн-сервісів «Харківгаз Збуту» клієнти можуть:

• контролювати стан особового рахунку;

• безпечно, просто та своєчасно сплачувати за газ;

• завантажувати рахунки;

• отримувати необхідні консультації.

17:55 / 30 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події